O nas

Mówia o nas ,że mamy zielone palce. Zdecydujmy wspólnie jak będzie wyglądał Twój prywatny krajobraz.

Wystarczy, że opowiesz nam o swoim ogrodzie. Tak jak go widzisz i czujesz. My nadamy kształt temu marzeniu. Zaprojektujemy dla Ciebie miejsce, w którym silniej zabije zielone serce natury i w którym zakochasz się od pierwszego spojrzenia. Zatroszczymy się by ten zachwyt trwał i by o każdej porze roku był radością dla oczu i balsamem dla duszy.

Nasz zespół doświadczonych projektantów służy Ci pomocą na każdym etapie projektowym. Każda przestrzeń jest dla nas nowym wzywaniem i do każdego projektu podchodzimy z równa pasją. Tworzone przez nas krajobrazy to wizytówka naszej działalności ale jednocześnie twoje prywatne, niepowtarzalne otoczenie. Nasza oferta zawira kompleksowe usługi, począwszy od projektu poprzez jego realizację oraz dalszą pielęgnację.

ETAPY WSPÓŁPRACY

W 5 etapach wspólnie tworzymy przestrzeń wokół Ciebie

01
Konsultacje
Na początku spotkajmy się! Na terenie projektowanym najłatwiej ustalić jakie są twoje oczekiwania. To idealne miejsce żeby porozmawiać o pomysłach na otaczająca Cie przestrzeń oraz szczególnych upodobaniach. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a wszystko zaczyna się od Ciebie.
02
Koncepcja
Drugim etapem naszej współpracy jest wykonanie podziału przestrzeni oraz wstępne propozycje nasadzeń roślinnych. Tutaj wspólnie zdecydujemy o ostatecznym kształcie przestrzeni , naniesiemy wszelkie twoje sugestie i uwzględnimy uwagi dotyczące ostatecznego projektu. Przygotujemy dla Ciebie katalog inspiracji oraz kompozycji roślinnych przedstawiające bardziej szczegółowo nasza wizje efektu końcowego.
03
Projekt
W etapie trzecim naszej współpracy otrzymasz szczegółowy projekt wykonawczy ,na podstawie którego każdy wykonawca będzie w stanie podjąc się realizacji założenia. Projekt zawierać będzie zarówno kolorowe plansze koncepcyjne jak i plansze techniczne z wymiarami oraz detalami. Otrzymasz od nas precyzyjna wycenę prac oraz obmiary projektowe potrzebne przy zakładaniu ogrodu.
04
Zakładanie ogrodu
Etap czwarty to, to na co wszyscy czekamy czyli realizacja. Projekt zawiera wszelkie potrzebne informacje do tego by wykonać ogród samemu lub z pomoca naszych doświadczonych specjalistów. Służymy CI również pomocą podczas zakupu roślin, próbnym rozstawieniu przed nasadzeniem oraz nadzorze nad przebiegiem prac.
05
Pielęgnacja
Jeżeli tylko chcesz możemy Ci pomóc utrzymać projektowaną wokół Ciebie przestrzeń w idealnym porządku. Nawet artystyczny nieład potrzebuje sporadycznej ingerencji...
TOP