Poznaj Nas

 

Zdobyte przez wiele lat doświadczenie i specjalistyczne wykształcenie pozwala nam podejmować każde wezwanie i służyć Ci pomocą na wszystkich etapach projektu. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i z równą pasją.

Tworzone przez nas krajobrazy to wizytówka naszej działalności ale jednocześnie Twoje prywatne, niepowtarzalne otoczenie. Nasza oferta zawiera kompleksowe usługi, począwszy od projektu poprzez jego realizację oraz dalszą pielęgnację. Na życzenie klienta tworzymy fotorealistyczne wizualizacje, wtedy już na etapie projektu można zobaczyć jak w przyszłości będzie się prezentowało Twoje otoczenie. Prowadzimy nadzory autorskie, dbamy o jakość i wierną realizację projektów na każdym etapie wykonawstwa.

ETAPY WSPÓŁPRACY

w 4 etapach wspólnie tworzymy przestrzeń wokół Ciebie

KONSULTACJA

Spotykamy się w terenie aby poznać Twoje wymagania, oczekiwania oraz sugestie. Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i na nich bazujemy dalszy proces projektowy. To bardzo ważny etap ponieważ na podstawie tego spotkania powstaną pierwsze koncepcje projektowe.

INWENTARYZACJA I ANALIZA TERENU

Przeanalizujemy warunki terenowe, ocenimy rodzaj gruntu oraz sąsiedni krajobraz. Zinwentaryzujemy istniejącą roślinność i przedstawimy końcowe wyniki w formie opracowania z załączoną gospodarka drzewostanem. W wielu przypadkach istniejąca roślinność staje się szkieletem przyszłego projektu.

PROJEKT KONCEPCYJNY

Pokażemy Ci jak może wyglądać twoja zielona przestrzeń. Otrzymasz od nas plan ogrodu w formie 2D w kilku wersjach. Koncepcja zawierać będzie wstępny dobór roślin i przykładowe rozwiązania architektoniczne. Następnie jest czas na przemyślenia, a po otrzymaniu Twoich uwag przystępujemy do finalnego projektu zieleni.

PROJEKTY WYKONAWCZE

Po zatwierdzeniu koncepcji przygotowujemy szczegółowe projekty wykonawcze oraz opracowujemy detale architektoniczne. Dokumentacja techniczna pozwala ustalić harmonogram prac oraz szczegółowy kosztorys. Na Twoje życzenie wykonujemy wizualizację 3D.