projektowanie
PROJEKTOWANIE OGRODÓW

Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza w końcowym efekcie przekładają się na niepowtarzalne i wyjątkowe ogrody. Wykonywane przez nas projekty wpisują się w otoczenie a zarazem tworzą spójną całość z istniejącą architekturą i krajobrazem. Spełniamy najbardziej wyszukane oczekiwania inwestorów.

realizacje_pielegnacje
REALIZACJA I PIELĘGNACJA

Oferujemy kompleksową pomoc na każdym etapie wykonania ogrodu. Współpracujemy z doświadczonymi ogrodnikami, którzy zrealizują każdy projekt. Zabiegi pielęgnacyjne mają ogromny wpływ na wygląd ogrodu, jakość i zdrowie roślin. Nasi fachowcy zadbają o Twój ogród również w przyszłości.

zielen publiczna 2
PROJEKTOWANIE ZIELENI PUBLICZNEJ

Zajmujemy się projektowaniem terenów zielonych dla wspólnot mieszkaniowych, restauracji i hoteli. Parki miejskie, zieleń przydrożna czy zieleń na dachach nowoczesnych osiedli mieszkaniowych nie są nam obce. Ten typ projektów rządzi się odmiennymi zasadami, wymaga doświadczenia nie tylko na etapie projektu ale także współpracy z odpowiednimi urzędami.

rewitalizacja parkow 2
REWITALIZACJE ZABYTKOWYCH PARKÓW

Od wielu lat opracowujemy projekty rewitalizacji zabytkowych założeń parkowych zarówno dla jednostek administracji państwowej jak i dla osób prywatnych. Przy projektach parków ściśle współpracujemy z Biurem Konserwatora Zabytków. Opracowujemy szczegółową inwentaryzację dendrologiczną wraz z gospodarką drzewostanem.

INWENTARYZACJE DENDROLOGICZNE

Wykonujemy inwentaryzacje szaty roślinnej dla zabytkowych parków i innych założeń zieleni. Nanosimy istniejące rośliny na mapy geodezyjne, oznaczamy pomniki przyrody, przygotowujemy opis roślin w formie tabelarycznej i plan pracy z roślinami czyli tzw. gospodarkę drzewostanem. Gospodarka polega na ocenie drzewostanu, wskazaniu egzemplarzy cennych, roślin podlegających wycince, a także na określeniu kierunków pielęgnacji.

nadzor
NADZORY AUTORSKIE

Prowadzimy nadzory autorskie, dbamy o jakość i wierną realizację projektów. Dzięki tej współpracy macie Państwo pewność, że wymarzona przestrzeń zostanie zagospodarowana zgodnie z wcześniejszą wizją. W ramach usługi nadzoru oferujemy rozstawienie roślin tak, aby efekt końcowy już na etapie początkowym był jak najlepszy.